Pogoda w Krynicy
© meteogroup.pl

Pazdziernik 2014
Pon Wto Sro Czw Pia Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
   
- - -
A A A
  • Węgry - Budapeszt
    Węgry - Budapeszt
  • Węgry - Miskolc Tapolca
    Węgry - Miskolc Tapolca

Wycieczki - 2014

AKTUALNY

PROGRAM

WYCIECZEK

 

UWAGA! W cenę każdej wycieczki są wliczone bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (np. na baseny, do zamków, muzeów, jaskiń itp.) 

DATA

W Y C I E C Z K A

CENA

GODZ

25.09.

czwartek

SŁOWACJA – VRBOV – KĄPIELISKO TERMALNE – WODY SIARKOWE

Pobyt na siarkowym kąpielisku termalnym w słowackiej miejscowości Vrbov ok. 3 godz., do dyspozycji 4 baseny termalne na zewnątrz o temperaturze wody: 26-38oC

70,-

65,-

 

13:30

20:30

25.09.

czwartek

URZEKAJĄCE  MIEJSCA  BESKIDU  NISKIEGO

Zwiedzanie stadniny koni huculskich w Regietowie, zwiedzanie cerkwi łemkowskiej pw. św. Paraskewy w Kwiatoniu, spacer po uzdrowisku Wysowa, czas wolny

40,-

 

13:30

20:00

26.09.

piątek

NIEDZICA – ZAMEK, JEZIORO CZORSZTYŃSKIE – REJS STATKIEM

Przejazd przez Słowację (Stara Lubownia, Czerwony Klasztor – bez zwiedzania, przejście graniczne Łysa nad Dunajcem), zwiedzanie zamku w Niedzicy, rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim

60,-

55,-

13:30

20:00

 

26.09.

piątek

MUSZYNA – OGRODY ZMYSŁÓW – CERKIEW W SZCZAWNIKU

Zwiedzanie Muszyny: rynek, Muzeum Regionalne „Państwa Muszyńskiego”, spacer po ogrodach zmysłów, przejazd do Szczawnika i zwiedzanie zabytkowej cerkwi łemkowskiej z XVII wieku

18,-

 

13:30

17:15

27.09.

sobota

KRAKÓW

Wzgórze Wawelskie (Katedra, Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie z Sarkofagiem Prezydenckiej Pary), ulica Grodzka – „Szlak Królewski”, Rynek (Sukiennice, Kościół Mariacki – ołtarz Wita Stwosza), Brama Floriańska

70,-

 

8:30

19:00

27.09.

sobota

SPŁYW DUNAJCEM – SŁOWACJA

Spływ tratwami flisackimi przełomem Dunajca, spacer Doliną Leśnickiego Potoku do Chaty Pieniny, czas wolny

około 1 godz.

70,-

 

13:30

20:00

27.09.

sobota

SŁOWACJA – STARA LUBOVNIA – ZAMEK – WYŻNE RUŻBACHY – KRATER

Zwiedzanie zamku w Starej Lubovni, spacer po uzdrowisku Wyżne Rużbachy, podejście do krateru

50,-

 

13:30

19:30

28.09.

niedziela

WĘGRY – KĄPIELISKO TERMALNE W SKALNYCH JASKINIACH

Koszyce (Starówka,  Katedra, ok. 1 godz. czasu wolnego), pobyt na kąpielisku termalnym w skalnych jaskiniach Miskolc Tapolca (3 godz., wody lecznicze, termalne, temperatura: 28oC – 35oC )

90,-

85,-

 

8:30

21:00

28.09.

niedziela

ZAKOPANE

Wyjazd kolejką linową na Gubałówkę, piesze przejście na Butorowy Wierch, zjazd wyciągiem krzesełkowym, Sanktuarium Matki Bożej na Krzeptówkach, cmentarz na Pęksowym Brzysku, czas wolny na Krupówkach

60,-

 

8:30

19:00

28.09.

niedziela

SŁOWACJA – LEWOCZA – KIEŻMARK

Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast Słowacji – Lewoczy, spacer po Starym Mieście (klatka dla niewiernych żon), gotycki kościół św. Jakuba, zwiedzanie zamku w Kieżmarku, czas wolny około 1 godz.

70,-

8:30

18:00

 

28.09.

niedziela

SŁOWACJA – WYSOKIE TATRY – JASKINIA VAŻECKA – SZCZYRBSKIE JEZIORO

Przejazd stokami Tatr Wysokich, spacer brzegiem Jeziora Szczyrbskiego, zwiedzanie Jaskini Vażeckiej, czas wolny około 1 godz.

70,-

8:30

17:30

 

29.09.

poniedziałek

KAMIANNA – CENTRUM APITERAPII – DEGUSTACJA MIODÓW + TYLICZ

Skansen uli figuralnych, Centrum Apiterapii, pasieka im ks. Ostacha i Dom Pszczelarza, degustacja miodów pitnych, zwiedzanie drewnianego kościoła w Tyliczu  pw. św. Piotra

i Pawła z 1612 roku

25,-

 

13:30

17:15

30.09.

wtorek

SŁOWACJA – BARDEJOV – ŚWIATOWE DZIEDZICTWO KULTURY UNESCO

Zwiedzanie zabytków Bardejova m.in. kościoła św. Idziego, rynku wpisanego na Listę UNESCO, czas wolny ok. 1 godz.

30,-

13:30

17:15

 

30.09.

wtorek

SPŁYW DUNAJCEM – SŁOWACJA

Spływ tratwami flisackimi przełomem Dunajca, spacer Doliną Leśnickiego Potoku do Chaty Pieniny, czas wolny

około 1 godz.

70,-

 

13:30

20:00

1.10.

środa

SŁOWACJA – VRBOV – KĄPIELISKO TERMALNE – WODY SIARKOWE

Pobyt na siarkowym kąpielisku termalnym w słowackiej miejscowości Vrbov ok. 3 godz., do dyspozycji 4 baseny termalne na zewnątrz o temperaturze wody: 26-38oC

70,-

65,-

 

13:30

20:30

1.10.

środa

JAWORZYNA KRYNICKA – KOLEJ GONDOLOWA

Wyjazd koleją gondolową na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114 m.n.p.m.), spacer do schroniska PTTK i Ośrodka Kultury Turystyki Górskiej, zjazd koleją gondolową do Czarnego Potoku

40,-

 

14:00

17:00

2.10.

czwartek

SZLAKIEM CERKWI  ŁEMKOWSKICH –  SŁOWACJA –  ZAKUPY

Zwiedzanie cerkwi w  Powroźniku  i  Leluchowie, zakupy za złotówki w słowackiej wsi Ruska Wola

18,-

 

13:30

17:00

2.10.

czwartek

BIESIADA  PRZY  OGNISKU  I  MUZYCE  Z  POCZĘSTUNKIEM

Przejazd autokarem do zadaszonego miejsca, ognisko, poczęstunek (kiełbaska, gorąca herbata), muzyka na żywo (zespół muzyczny), wspólny śpiew i tańce, powrót autokarem do Krynicy-Zdroju

30,-

  

18:30

21:30

3.10.

piątek

NIEDZICA – ZAMEK, JEZIORO CZORSZTYŃSKIE – REJS STATKIEM

Przejazd przez Słowację (Stara Lubownia, Czerwony Klasztor – bez zwiedzania, przejście graniczne Łysa nad Dunajcem), zwiedzanie zamku w Niedzicy, rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim

60,-

55,-

13:30

20:00

 

3.10.

piątek

SŁOWACJA – AQUACITY POPRAD – KĄPIELISKO TERMALNE + WIECZORNY POKAZ LASERÓW

Pobyt na basenach termalnych około 3,5-godz. Do dyspozycji wszystkie baseny zewnętrzne i wewnętrzne parku wodnego: otwarte baseny termalne, baseny relaksacyjne Blue Sapphire, baseny Blue Diamond z barem wodnym, baseny Piramida majów (w sezonie letnim), 50 m. kryty basen pływacki, baseny dziecięce, sauny parowe, zjeżdżalnie, wieczorny pokaz laserów, czas wolny ok. 1 godz. w Popradzie

95,-

90,-

14:00

23:30

 

4.10.

sobota

SPŁYW DUNAJCEM – SŁOWACJA

Spływ tratwami flisackimi przełomem Dunajca, spacer Doliną Leśnickiego Potoku do Chaty Pieniny, czas wolny

około 1 godz.

70,-

 

13:30

20:00

4.10.

sobota

MUSZYNA – OGRODY ZMYSŁÓW – CERKIEW W SZCZAWNIKU

Zwiedzanie Muszyny: rynek, Muzeum Regionalne „Państwa Muszyńskiego”, spacer po ogrodach zmysłów, przejazd do Szczawnika i zwiedzanie zabytkowej cerkwi łemkowskiej z XVII wieku

18,-

 

13:30

17:15

5.10.

niedziela

BUDAPESZT – REJS  STATKIEM  PO  DUNAJU !

Plac Bohaterów i Parlament (z zewnątrz), Bazylika św. Stefana (wewnątrz), Wzgórze Gellerta, Wzgórze Zamkowe, Kościół NMP św. Macieja (z zewnątrz), Plac Paradny i Plac Św. Trójcy, Baszty Rybackie, rejs statkiem po Dunaju, czas wolny ok. 1 godz.

150,-

 

5:00

23:30

5.10.

niedziela

WĘGRY – KĄPIELISKO TERMALNE W SKALNYCH JASKINIACH

Koszyce (Starówka,  Katedra, ok. 1 godz. czasu wolnego), pobyt na kąpielisku termalnym w skalnych jaskiniach Miskolc Tapolca (3 godz., wody lecznicze, termalne, temperatura: 28oC – 35oC )

90,-

85,-

 

8:30

21:00

5.10.

niedziela

ZAKOPANE

Wyjazd kolejką linową na Gubałówkę, piesze przejście na Butorowy Wierch, zjazd wyciągiem krzesełkowym, Sanktuarium Matki Bożej na Krzeptówkach, cmentarz na Pęksowym Brzysku, czas wolny na Krupówkach

60,-

 

8:30

19:00

5.10.

niedziela

SŁOWACJA – WYSOKIE TATRY – WODOSPADY

Wyjazd kolejką na Górę Hrebieniok, spacer do Wodospadów Zimnej Wody (ok. 2 godz.), czas wolny w Starym Smokowcu ok. 1 godz.

70,-

8:30

17:30

 

6.10.

poniedziałek

KAMIANNA – CENTRUM APITERAPII – DEGUSTACJA MIODÓW + TYLICZ

Skansen uli figuralnych, Centrum Apiterapii, pasieka im ks. Ostacha i Dom Pszczelarza, degustacja miodów pitnych, zwiedzanie drewnianego kościoła w Tyliczu  pw. św. Piotra

i Pawła z 1612 roku

25,-

 

13:30

17:15

6.10.

poniedziałek

GÓRA KRZYŻOWA – WYCIECZKA  PIESZA

Piesza wycieczka z licencjonowanym przewodnikiem górskim PTTK na Górę Krzyżową (812 m.n.p.m.); wejście na szczyt szlakiem zielonym przez Przełęcz Krzyżową, a zejście do centrum uzdrowiska szlakiem żółtym

10,-

 

14:00

17:00

7.10.

wtorek

SZLAKIEM CERKWI  ŁEMKOWSKICH –  SŁOWACJA –  ZAKUPY

Zwiedzanie cerkwi w  Powroźniku  i  Leluchowie, zakupy za złotówki w słowackiej wsi Ruska Wola

18,-

 

13:30

17:00

7.10.

wtorek

SPŁYW DUNAJCEM – SŁOWACJA

Spływ tratwami flisackimi przełomem Dunajca, spacer Doliną Leśnickiego Potoku do Chaty Pieniny, czas wolny

około 1 godz.

70,-

 

13:30

20:00

8.10.

środa

SŁOWACJA – BARDEJOV – ŚWIATOWE DZIEDZICTWO KULTURY UNESCO

Zwiedzanie zabytków Bardejova m.in. kościoła św. Idziego, rynku wpisanego na Listę UNESCO, czas wolny ok. 1 godz.

30,-

13:30

17:15

 

8.10.

środa

BIESIADA  PRZY  OGNISKU  I  MUZYCE  Z  POCZĘSTUNKIEM

Przejazd autokarem do zadaszonego miejsca, ognisko, poczęstunek (kiełbaska, gorąca herbata), muzyka na żywo (zespół muzyczny), wspólny śpiew i tańce, powrót autokarem do Krynicy-Zdroju

30,-

  

18:30

21:30

9.10.

czwartek

SŁOWACJA – VRBOV – KĄPIELISKO TERMALNE – WODY SIARKOWE

Pobyt na siarkowym kąpielisku termalnym w słowackiej miejscowości Vrbov ok. 3 godz., do dyspozycji 4 baseny termalne na zewnątrz o temperaturze wody: 26-38oC

70,-

65,-

 

13:30

20:30

9.10.

czwartek

JAWORZYNA KRYNICKA – KOLEJ GONDOLOWA

Wyjazd koleją gondolową na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114 m.n.p.m.), spacer do schroniska PTTK i Ośrodka Kultury Turystyki Górskiej, zjazd koleją gondolową do Czarnego Potoku

40,-

 

14:00

17:00

10.10.

piątek

NIEDZICA – ZAMEK, JEZIORO CZORSZTYŃSKIE – REJS STATKIEM

Przejazd przez Słowację (Stara Lubownia, Czerwony Klasztor – bez zwiedzania, przejście graniczne Łysa nad Dunajcem), zwiedzanie zamku w Niedzicy, rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim

60,-

55,-

13:30

20:00

 

10.10.

piątek

SZCZAWNICA – MAŁE PIENINY – WĄWÓZ BIAŁA WODA

Spacer po rezerwacie „Biała Woda” ok. 2 godz., zwiedzanie uzdrowiska Szczawnica, czas wolny w Szczawnicy

40,-

13:30

20:00

 

11.10.

sobota

KRAKÓW

Wzgórze Wawelskie (Katedra, Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie z Sarkofagiem Prezydenckiej Pary), ulica Grodzka – „Szlak Królewski”, Rynek (Sukiennice, Kościół Mariacki – ołtarz Wita Stwosza), Brama Floriańska

70,-

 

8:30

19:00

11.10.

sobota

MUSZYNA – OGRODY ZMYSŁÓW – CERKIEW W SZCZAWNIKU

Zwiedzanie Muszyny: rynek, Muzeum Regionalne „Państwa Muszyńskiego”, spacer po ogrodach zmysłów, przejazd do Szczawnika i zwiedzanie zabytkowej cerkwi łemkowskiej z XVII wieku

18,-

 

13:30

17:15

12.10.

niedziela

BUDAPESZT – REJS  STATKIEM  PO  DUNAJU !

Plac Bohaterów i Parlament (z zewnątrz), Bazylika św. Stefana (wewnątrz), Wzgórze Gellerta, Wzgórze Zamkowe, Kościół NMP św. Macieja (z zewnątrz), Plac Paradny i Plac Św. Trójcy, Baszty Rybackie, rejs statkiem po Dunaju, czas wolny ok. 1 godz.

150,-

 

5:00

23:30

12.10.

niedziela

SŁOWACJA – WYSOKIE TATRY – JASKINIA VAŻECKA – SZCZYRBSKIE JEZIORO

Przejazd stokami Tatr Wysokich, spacer brzegiem Jeziora Szczyrbskiego, zwiedzanie Jaskini Vażeckiej, czas wolny około 1 godz.

70,-

8:30

17:30

 

12.10.

niedziela

WIELICZKA – PODZIEMNE KRÓLESTWO SOLI

Zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce (trasa turystyczna) oraz Muzeum Żup Krakowskich, czas wolny ok. 1 godz.

95,-

85,-

8:30

18:00

 

13.10.

poniedziałek

ZIEMIA SĄDECKA – STARY SĄCZ – KLASZTOR

Przejazd malowniczą Doliną Popradu, zwiedzanie Ołtarza Papieskiego, Sądeckiego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II oraz Zespołu Klasztornego S.S. Klarysek

w Starym Sączu

25,-

13:30

17:30

 

14.10.

wtorek

SŁOWACJA – VRBOV – KĄPIELISKO TERMALNE – WODY SIARKOWE

Pobyt na siarkowym kąpielisku termalnym w słowackiej miejscowości Vrbov ok. 3 godz., do dyspozycji 4 baseny termalne na zewnątrz o temperaturze wody: 26-38oC

70,-

65,-

 

13:30

20:30

14.10.

wtorek

URZEKAJĄCE  MIEJSCA  BESKIDU  NISKIEGO

Zwiedzanie stadniny koni huculskich w Regietowie, zwiedzanie cerkwi łemkowskiej pw. św. Paraskewy w Kwiatoniu, spacer po uzdrowisku Wysowa, czas wolny

40,-

13:30

20:00

 

15.10.

środa

SZLAKIEM CERKWI  ŁEMKOWSKICH –  SŁOWACJA –  ZAKUPY

Zwiedzanie cerkwi w  Powroźniku  i  Leluchowie, zakupy za złotówki w słowackiej wsi Ruska Wola

18,-

 

13:30

17:00

15.10.

środa

SŁOWACJA – STARA LUBOVNIA – ZAMEK – WYŻNE RUŻBACHY – KRATER

Zwiedzanie zamku w Starej Lubovni, spacer po uzdrowisku Wyżne Rużbachy, podejście do krateru

50,-

 

13:30

19:00

16.10.

czwartek

SŁOWACJA – BARDEJOV – ŚWIATOWE DZIEDZICTWO KULTURY UNESCO

Zwiedzanie zabytków Bardejova m.in. kościoła św. Idziego, rynku wpisanego na Listę UNESCO, czas wolny ok. 1 godz.

30,-

13:30

17:15

 

16.10.

czwartek

MIEJSKIMI  ŚLADAMI  TYLICZA

Zwiedzanie Tylicza: najstarszego drewnianego kościoła katolickiego w Beskidzie Sądeckim z 1612 roku, wstęp do nowego kościoła – jednego z najładniejszych współczesnych kościołów Polski, spacer ścieżkami różańcowymi do Golgoty, wizyta w muzeum (dawnym ratuszu), zwiedzanie dawnej cerkwi grecko-katolickiej

18,-

 

13:30

17:00

17.10.

piątek

NIEDZICA – ZAMEK – NAJWYŻSZA ZAPORA ZIEMNA W POLSCE

Przejazd przez Słowację (Starą Lubownię i Czerwony Klasztor – przejście graniczne Łysa nad Dunajcem), zwiedzanie zamku „Dunajec” w Niedzicy, spacer po zaporze na Jeziorze Czorsztyńskim, zwiedzanie wnętrza elektrowni wodnej

55,-

13:30

19:30

 

18.10.

sobota

CZERWONY KLASZTOR – SPACER POD „TRZY KORONY” – WYŻNE RUŻBACHY

Spacer pod Trzy Korony, zwiedzanie muzeum w Czerwonym Klasztorze (Słowacja), spacer po uzdrowisku Wyżne Rużbachy, podejście do Krateru, czas wolny

55,-

 

10:00

16:00

18.10.

sobota

MUSZYNA – OGRODY ZMYSŁÓW – CERKIEW W SZCZAWNIKU

Zwiedzanie Muszyny: rynek, Muzeum Regionalne „Państwa Muszyńskiego”, spacer po ogrodach zmysłów, przejazd do Szczawnika i zwiedzanie zabytkowej cerkwi łemkowskiej z XVII wieku

18,-

 

13:30

17:15

19.10.

niedziela

WĘGRY – KĄPIELISKO TERMALNE W SKALNYCH JASKINIACH

Koszyce (Starówka,  Katedra, ok. 1 godz. czasu wolnego), pobyt na kąpielisku termalnym w skalnych jaskiniach Miskolc Tapolca (3 godz., wody lecznicze, termalne, temperatura: 28oC – 35oC )

90,-

85,-

8:30

21:00

 

19.10.

niedziela

SŁOWACJA – LEWOCZA – KIEŻMARK

Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast Słowacji – Lewoczy, spacer po Starym Mieście (klatka dla niewiernych żon), gotycki kościół św. Jakuba, zwiedzanie zamku w Kieżmarku, czas wolny około 1 godz.

70,-

8:30

18:00

 

19.10.

niedziela

ZAKOPANE

Wyjazd kolejką linową na Gubałówkę, piesze przejście na Butorowy Wierch, zjazd wyciągiem krzesełkowym, Sanktuarium Matki Bożej na Krzeptówkach, cmentarz na Pęksowym Brzysku, czas wolny na Krupówkach

60,-

 

8:30

19:00

20.10.

poniedziałek

SZLAKIEM CERKWI  ŁEMKOWSKICH –  SŁOWACJA –  ZAKUPY

Zwiedzanie cerkwi w  Powroźniku  i  Leluchowie, zakupy za złotówki w słowackiej wsi Ruska Wola

18,-

 

13:30

17:00

21.10.

wtorek

KAMIANNA – CENTRUM APITERAPII – DEGUSTACJA MIODÓW + TYLICZ

Skansen uli figuralnych, Centrum Apiterapii, pasieka im ks. Ostacha i Dom Pszczelarza, degustacja miodów pitnych, zwiedzanie drewnianego kościoła w Tyliczu  pw. św. Piotra

i Pawła z 1612 roku

25,-

 

13:30

17:15

22.10.

środa

SŁOWACJA – BARDEJOV – ŚWIATOWE DZIEDZICTWO KULTURY UNESCO

Zwiedzanie zabytków Bardejova m.in. kościoła św. Idziego, rynku wpisanego na Listę UNESCO, czas wolny ok. 1 godz.

30,-

13:30

17:15

 

23.10.

czwartek

JAWORZYNA KRYNICKA – KOLEJ GONDOLOWA

Wyjazd koleją gondolową na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114 m.n.p.m.), spacer do schroniska PTTK i Ośrodka Kultury Turystyki Górskiej, zjazd koleją gondolową do Czarnego Potoku

40,-

 

14:00

17:00

23.10.

czwartek

BIESIADA  PRZY  OGNISKU  I  MUZYCE  Z  POCZĘSTUNKIEM

Przejazd autokarem do zadaszonego miejsca, ognisko, poczęstunek (kiełbaska, gorąca herbata), muzyka na żywo (zespół muzyczny), wspólny śpiew i tańce, powrót autokarem do Krynicy-Zdroju

30,-

  

18:30

21:30

24.10.

piątek

SŁOWACJA – VRBOV – KĄPIELISKO TERMALNE – WODY SIARKOWE

Pobyt na siarkowym kąpielisku termalnym w słowackiej miejscowości Vrbov ok. 3 godz., do dyspozycji 4 baseny termalne na zewnątrz o temperaturze wody: 26-38oC

70,-

65,-

 

13:30

20:30

25.10.

sobota

MUSZYNA – OGRODY ZMYSŁÓW – CERKIEW W SZCZAWNIKU

Zwiedzanie Muszyny: rynek, Muzeum Regionalne „Państwa Muszyńskiego”, spacer po ogrodach zmysłów, przejazd do Szczawnika i zwiedzanie zabytkowej cerkwi łemkowskiej z XVII wieku

18,-

 

13:30

17:15

26.10.

niedziela

BUDAPESZT – REJS  STATKIEM  PO  DUNAJU !

Plac Bohaterów i Parlament (z zewnątrz), Bazylika św. Stefana (wewnątrz), Wzgórze Gellerta, Wzgórze Zamkowe, Kościół NMP św. Macieja (z zewnątrz), Plac Paradny i Plac Św. Trójcy, Baszty Rybackie, rejs statkiem po Dunaju, czas wolny ok. 1 godz.

150,-

 

5:00

23:30

26.10.

niedziela

WĘGRY – KĄPIELISKO TERMALNE W SKALNYCH JASKINIACH

Koszyce (Starówka,  Katedra, ok. 1 godz. czasu wolnego), pobyt na kąpielisku termalnym w skalnych jaskiniach Miskolc Tapolca (3 godz., wody lecznicze, termalne, temperatura: 28oC – 35oC )

90,-

85,-

 

8:30

21:00

26.10.

niedziela

WIELICZKA – PODZIEMNE KRÓLESTWO SOLI

Zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce (trasa turystyczna) oraz Muzeum Żup Krakowskich, czas wolny ok. 1 godz.

95,-

85,-

8:30

18:00

 

 

 

Zapisy w Biurze PTTK ul. Zdrojowa 32 (obok poczty) Krynica Zdrój

lub telefonicznie: tel. (18) 471 55 76, 664 990 492, (18) 471 29 10

 

UWAGA! W cenę każdej wycieczki są wliczone bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (np. na baseny, do zamków, muzeów, jaskiń itp.)